Loading...

Μαθητές > 19000

Ονοματεπώνυμο Σχολείο Σχολή
Μπρέντα Αλίκη 19ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καλαϊτζή Αγνή 2ο Λύκειο Συκεών ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ανανιάδη Σοφία Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Παν.Μακ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αποστολίδου Κατερίνα 2ο Λύκειο Εχεδώρου ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κουτσοδήμας Γρηγόρης Λύκειο Ελληνικού Κολλεγίου ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πουταχίδης Αναστάσιος 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δούκα Θέμιδα 1ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Νικολής Νίκος 1ο Λύκειο Ευόσμου ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Eπιτυχόντες μαθητές

Ονοματεπώνυμο Σχολείο Σχολή
Μπρέντα Αλίκη 19ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καλαϊτζή Αγνή 2ο Λύκειο Συκεών ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ανανιάδη Σοφία Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Παν.Μακ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αποστολίδου Κατερίνα 2ο Λύκειο Εχεδώρου ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κουτσοδήμας Γρηγόρης Λύκειο Ελληνικού Κολλεγίου ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πουταχίδης Αναστάσιος 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δούκα Θέμιδα 1ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Νικολής Νίκος 1ο Λύκειο Ευόσμου ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μιζάκου Ιωάννα 2ο Λύκειο Ευόσμου ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γούλας Ανδρέας Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Παν.Θεσ/νικης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κυρπιζίδης Γρηγόρης 27ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ευσταθιάδου Μαρία 1ο Λύκειο Ευόσμου ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Κάλλου Στέλλα Αντωνία Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Παν.Θεσ/νικης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Χονδρογιάννης Γιώργος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μαρωνίδου Σοφία 3ο Λύκειο Ευόσμου ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Ποτούπνη Βικτώρια 27ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Σαλονικίδης Αντώνης Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Παν.Μακ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ασλανίδου Ιωάννα 2ο Λύκειο Κορδελιού ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πρίφτι Ηλιάννα Λύκειο Εκπ. Μαντουλίδη ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Κρέτσαβος Νίκος 31ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Στεφανίδου Κωνσταντίνα 3ο Λύκειο Ευόσμου ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Φλώρου Χρυσούλα 27ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Μιχαηλίδου Θεοδώρα 2ο Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Θεσ/νικης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κεβεντζίδου Αγάπη 3ο Λύκειο Ευόσμου ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Χαρισιάδης Γιάννης Λύκειο Εκπ. Μαντουλίδη ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λουνή Γλυκερία Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Παν.Μακ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καραβαλάση Νάνσυ Λύκειο Ελληνικού Κολλεγίου ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Μικρόπουλος Γιώργος 4ο Λύκειο Ευόσμου ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πραβίτας Θεοχάρης 11ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Χατζηκωνσταντίνου Δωροθέα 4ο Λύκειο Σταυρούπολης ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τζώρτζη Παναγιώτα Εκπαιδευτήρια Βασιλειάδη ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Παπαδημητρίου Αγάπη 2ο Λύκειο Ευόσμου ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αποστόλου Αχιλλέας 1ο Λύκειο Κορδελιού ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ
Φωτίου Νίκος 2ο Λύκειο Ευόσμου ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γούλας Βασίλης 2ο Λύκειο Ευόσμου ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λουκόπουλος Βασίλης 2ο Λύκειο Νεάπολης ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
Σταυρακόπουλος Τάσος 3ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ
Ζαφρανάς Αλέξανδρος Λύκειο Καλαμαρί ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Μπρατάνη Ειρήνη Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Παν.Θεσ/νικης ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τζελέπης Κωνσταντίνος Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπαδημητρίου Αποστολία 3ο Λύκειο Ευόσμου ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Υ.Δ.)
Λιναρούδης Νίκος 4ο Λύκειο Ευόσμου ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Κατιρτζίδης Παύλος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κατζάλης Θεόδωρος 1ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Ξανθοπούλου Άννα - Μαρία Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Τούρλα Ελένη Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σμαραγδάς Χρήστος 1ο Λύκειο Μενεμένης ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καλιώτη Μαρία 1ο Λύκειο Κουφαλίων ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Τούμπα Ολγα 1ο Λύκειο Κουφαλίων ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Βουκούτη Σουζάνα 3ο Λύκειο Ευόσμου ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τσαπανίδου Μαρία 3ο Λύκειο Ευόσμου ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γκαλάπη Άννα 3ο Λύκειο Ευόσμου ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Φυλακτού Ελένη 2ο Λύκειο Ευόσμου ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ασικλάρης Χρυσοβαλάντης 2ο Λύκειο Ευόσμου ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
Αρναουτίδου Χριστίνα 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Ακριτίδου Χρυσούλα 3ο Λύκειο Ευόσμου ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παστρουμά Μαρία Λύκειο Χαλάστρας ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μορόχλου Απόστολος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ(ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
Τζεϊρανίδη Δήμητρα 2ο Λύκειο Συκεών ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπαδοπούλου Αρίστη 1ο Λύκειο Συκεών ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ζιλφίδης Παρασκευάς 1ο Λύκειο Μενεμένης ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γρηγοριάδου Ελπίδα 16ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπαστερματζόγλου Ελισάβετ 2ο Λύκειο Ευόσμου ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μονογεννίδου Στέλλα 2ο Λύκειο Ευόσμου ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κιακού Άννα Μαρία 2ο Λύκειο Ωραιοκάστρου ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Εμινίδου Περσεφόνη Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Παν.Μακ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
Αντωνίου Βασιλική Αρσάκειο Λύκειο ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καϊόπουλος Γρηγόρης Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Παν.Θεσ/νικης ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
Πραπόγια Ξένια 3ο Λύκειο Ευόσμου ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καπάκογλου Χριστίνα Λύκειο Ελληνιού Κολλεγίου ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γκούπι Χέρτα 23ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κατσούφης Παναγιώτης 3ο Λύκειο Ευόσμου ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λεονίδου Μαρία 2ο Λύκειο Σταυρούπολης ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τόπη Ζωή 2ο Λύκειο Νεάπολης ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Γιαννακάκη Φωτεινή 2ο Λύκειο Εχεδώρου ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λουκά Ειρήνη- Ευδοκία 1ο Λύκειο Μενεμένης ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καρκάρη Μαρία Γενικό Λύκειο Καλλιθέας ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τσαντίδης Νίκος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σαρνταρίδου Μάγδα Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Παν.Μακ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χατζή Βασιλεία Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καραμπέρας Στέφανος 27ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μυλωνά Ελένη Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Εκουτσίδου Σταυρούλα 2ο Λύκειο Ευόσμου ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ράπτη Ευδοκία Λύκειο Καλλιθέας Νεοχωρούδα ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Καζαντζίδου Λίζα Λύκειο Γερμανικής Σχολής ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λαγκώνα Μαρία Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
Ακριτίδης Θοδωρής 3ο Λύκειο Ευόσμου ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Βαρζώκας Δημήτρης Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
Δήμα Χρυσάνθη 1ο Λύκειο Κορδελιού ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μωυσίδου Αγγελική 3ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χατζηδέλης Κωνσταντίνος 1ο Λύκειο Σταυρούπολης ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γρηγορόπουλος Γιώργος Λύκειο Πανοράματος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
Χατζηκωνσταντινίδης Χάρης 1ο Λύκειο Τριανδρίας ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπαστεργίου Παναγιώτης 4ο Λύκειο Ευόσμου ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σκαρπέλος Λουκάς 1ο Λύκειο Συκεών ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
Αϊδινίδου Κατερίνα 16ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Μπακοπούλου Δέσποινα 2ο Λύκειο Ευόσμου ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κεραμίδα Μαριλίνα Μουσικό Λύκειο ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ντόντη Σοφία 4ο Λύκειο Ευόσμου ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γράβα Δέσποινα 2ο Λύκειο Συκεών ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Διαμαντόπουλος Τάσος Πειραματικό Λύκειο Παν.Μακ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χατζημηλιούδης Νικήτας 7ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πιλλάτι Βασιλική 2ο Λύκειο Νεάπολης ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
Μέρμηγκας Χρήστος 2ο Λύκειο Ευόσμου ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τερζή Εύα Λύκειο Εκπ. Φρυγανιώτη ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Κωνσταντινίδης Παναγιώτης 16ο Λύκειο Θεσσαλονίκης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Νέλλας Γιάννης 4ο Λύκειο Καλαμαριάς ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
Μωυσίδου Ευδοκία 4ο Λύκειο Ευόσμου ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ζαγγίλα Πασχαλία 3ο Λύκειο Σταυρούπολης ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μανούκα Σοφία 2ο Λύκειο Ευόσμου Πολιτικών Μηχανικών (Βόλος)
Πατσόγλου Στέφανος 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ανωγιάτη Λαμπρινή 3ο Λύκειο Ευόσμου ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Βασιλούδης Σωτήρης 2ο Λύκειο Ευόσμου ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
Ηλία Ευή 3ο Λύκειο Ευόσμου ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπαλάσκα Ελένη 1ο Λύκειο Ευόσμου ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπούλη Αθηνά 2ο Λύκειο Ευόσμου ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μολοπόδη Ερμιόνη 4ο Λύκειο Ευόσμου ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπουγιουκλής Δημήτρης 2ο Λύκειο Ευόσμου ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ακρίβος Άρης 1ο Λύκειο Μενεμένης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Θεοδωροπούλου Καλυψώ 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καρακίτσιος Βασίλης 4ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Τατσιούλη Μαρία 4ο Λύκειο Ευόσμου ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Μπαζάκας Κωνσταντίνος 30ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αλεξοπούλου Κατερίνα 2ο Λύκειο Ευόσμου ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χαχαμίδου Δήμητρα 2ο Λύκειο Νεάπολης ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Πνευματικάκης Άγγελος 2ο Πρότυπο Πειρ. Λύκειο Θεσσαλονίκης ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καπόν Μύριαμ 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αγοραστός Βασίλης Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Χατζηαναγνώστου Βασιλική 3ο Λύκειο Ευόσμου ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αγαθαγγελίδης Βαγγέλης 2ο Λύκειο Ευόσμου ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τασούδη Αναστασία 3ο Λύκειο Δ. Εχεδώρου ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Προκοπίου Γιάννης 1ο Λύκειο Ευόσμου ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σιμητού Άννα 15ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Συμεωνίδου Μελίνα 1ο Λύκειο Σταυρούπολης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
Σαμψουδάκης Κωνσταντίνος 1ο Λύκειο Ευόσμου ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ηλιάδης Παναγιώτης 4ο Λύκειο Ευόσμου ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τσούγκα Βάσω 3ο Λύκειο Ευόσμου ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Παπαοικονόμου Κωνσταντίνα Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μυτάκος Κωνσταντίνος 6ο Λύκειο Καλαμαριάς ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μελισίδου Όλγα 2ο Λύκειο Ευόσμου ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
Τζουμάνης Απόστολος 2ο Λύκειο Συκεών ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κελίδης Σταύρος 2ο Λύκειο Κορδελιού ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Ρεστέμης Στέλιος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κουλοχέρη Ζωή 2ο Λύκειο Εχεδώρου ΓΕΩΠΟΝΙΑΣΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
Παντούδης Μιχάλης 2ο Λύκειο Ευόσμου ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος 2ο Λύκειο Ευόσμου ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Βελώνη Μελπωμένη 3ο Λύκειο Ευόσμου ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
Πούλιος Αγησίλαος 1ο Λύκειο Κορδελιού ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αγγόλι Κλεοπάτρα 2ο Λύκειο Νεάπολης ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αναγνωστοπούλου Μαρία 3ο Λύκειο Ευόσμου ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γεωργιάδης Κωνσταντίνος 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Γκαλτσίδης Ηλίας 23ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ράμναλη Γεωργία 2ο Λύκειο Ευόσμου ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
Φόρστερ Αναστασία 2ο ΓΕΛ ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπαβραμίδης Γιάννης 1ο Λύκειο Κορδελιού ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Βασίλογλου Ειρήνη Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Ράπτης Δημήτρης Λύκειο Καλλιθέας Νεοχωρούδα ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Φαρδή Κυράνα 2ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
Λαμπούδης Πασχάλης Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ψωμά Ελένη 2ο Λύκειο Ευόσμου ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τσόρμπας Αριστοτέλης 27ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Δημητριάδης Γιώργος 15ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πιπερίδου Σταματία 1ο Λύκειο Ευόσμου ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κυριντζή Κωνσταντίνα 3ο Λύκειο Ευόσμου ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παυλή Μαρία 1ο Λύκειο Ευόσμου ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Δαβελούδης Γιάννης 2ο Λύκειο Ευόσμου ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σπυρίδου Χριστίνα 20ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Κουμπίδου Ελένη 4ο Λύκειο Ευόσμου ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Λαζαρίδου Κατερίνα ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χρηστίδου Αθηνά 1ο Λύκειο Κορδελιού ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
Δημητριάδου Ναυσικά 1ο Λύκειο Κορδελιού ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Στολτίδου Εβελίνα 1ο Λύκειο Πολίχνης ΓΕΩΠΟΝΙΑΣΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
Πεκτεσίδου Φανή Λύκειο Ελληνικού Κολλεγίου ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κότιος Θάνος 1ο Λύκειο Σταυρούπολης ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Θεοδωρίδου Βάσω 3ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τριγώνη Γεωργία 4ο Λύκειο Σταυρούπολης ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
Παπαγγέλου Αρτεμισία 15ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Μαρούλης Παναγιώτης 3ο Λύκειο Ευόσμου ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
Οικονομίδη Αθηνά 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κοντός Γιάννης Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τρανός Θοδωρής 4ο Λύκειο Σταυρούπολης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Παπαδήμα Χρυσούλα 3ο Λύκειο Ευόσμου ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Μαγδαλιανίδου Θεοπίστη 2ο Λύκειο Ευόσμου ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Θεοδώρη Κωνσταντίνα 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κυδώνης Ανέστης Λύκειο Διαβατών ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χατζησταυριανού Σταυρούλα 1o Λύκειο Σταυρούπολης ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γκεοργκίεφ Αιμίλιος Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γκαραγκούνης Χρήστος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπαϊωάννου Φαίη 1ο Λύκειο Ευόσμου ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Δελή Ιφιγένεια 3ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Καραχρυσάφης Γιώργος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Ακώνη Ιωάννα 2ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
Παπαδόγαμβρος Δημήτρης 2ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ψωμά Μαρία 2ο Λύκειο Ευόσμου ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
Πασχαλάκη Ευα 2ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Ζάκα Μαρία 1ο Λύκειο Σταυρούπολης ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπακιρτζή Αθηνά 1ο Λύκειο Κορδελιού ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δεμέστιχα Άννα 3ο Λύκειο Ευόσμου ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σπαθούλας Νίκος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Προκόπης Στράτος 4ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
Φώτογλου Δημήτρης 23ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Νυδραίος Στάθης 3ο Λύκειο Ευόσμου ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Γεωργίου Βασιλική 2ο Λύκειο Ευόσμου ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κυπαρίδου Όλγα 3ο Λύκειο Πολίχνης ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γαϊτάνη Μαρίνα Αλεξάνδρα 1ο Λύκειο Ευόσμου ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Χατζήπαπα Κωνσταντίνα Καλλιτεχνικό Λύκειο Θεσ/νίκης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Θωμαΐδου Σεβαστιάνα 3ο Λύκειο Ευόσμου ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ηλιάδης Παύλος 2ο Λύκειο Ευόσμου ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Αβδελά Χρυσούλα 2ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Μαλούδης Νίκος 2ο Λύκειο Κορδελιού ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λαζαρίδου Χριστίνα 2ο Λύκειο Κορδελιού ΓΛΩΣΣΑΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Κουκλινού Παρασκευή 1ο Λύκειο Ευόσμου ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γλαρός Αντώνης 18ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Νόττου Βασίλης 1ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
Αρβανίτης Λάζαρος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τσιβλέρη Ελένη 3ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
Παπαναστασίου Αναστάσιος 4ο Λύκειο Ευόσμου ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
Μπάρμπας Γιώργος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κωταΐδης Βασίλης 3ο Λύκειο Σταυρούπολης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Γιαννακού Ράνια Λύκειο Ανατόλια ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Βλαχάκη Ασπασία 3ο Λύκειο Ευόσμου ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπεκίρη Σοφία 30ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπαδημητρίου Ελένη 4ο Λύκειο Ευόσμου ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πολύζος Ηλίας 2ο Λύκειο Κορδελιού ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μωϋσίδης Γιώργος Λύκειο Εκπ. Φρυγανιώτη ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
Τότσικας Γιάννης 1ο Λύκειο Μενεμένης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
Θαλασσούδη Ελεάνα 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ευκλείδη ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Μποδιτσόπουλος Αλέξανδρος 4ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
Υδραίου Κυριακή 3ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
Πετρίδου Ευθυμία Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Καραπαναγιώτης Θοδωρής 15ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μάττα Δήμητρα Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χαλκίδου Παρασκευή 3ο Λύκειο Ευόσμου ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Τσορμπατζόγλου Αρσενία 3ο Λύκειο Εχεδώρου ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σεβαστοπούλου Μάγια Λύκειο Ανατόλια ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
Νικολαΐδης Νίκος 2ο Λύκειο Θερμαικού ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χασομέρη Χριστίνα 1ο Λύκειο Κορδελιού ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
Αργυρίου Δημήτρης Μουσικό Λύκειο Θεσ/νίκης ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αποστόλογλου Αφροδίτη 1ο Λύκειο Ευόσμου ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τζάγιας Στέφανος 1ο Λύκειο Κορδελιού ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Τσόγκα Αναστασία 4ο Λύκειο Σταυρούπολης ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τσιλίγκος Γρηγόρης 3ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σιδηρόπουλος Ηλίας 1ο Λύκειο Σταυρούπολης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
Ταξοπούλου Μαρία 3ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
Παπαδοπούλου Δήμητρα 3ο Λύκειο Σταυρούπολης ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπαθωμά Πηνελόπη Λύκειο Εκπ. Βασιλειάδη ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Αγαπίου Γιώργος 2ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπαλτζόπουλος Βασίλης 2ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πουλιόπουλος Νικόλαος 2ο Λύκειο Ευόσμου ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Σταμκοπούλου Φωτεινή 4ο Λύκειο Σταυρούπολης ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
Κανταρτζής Γιάννης Λύκειο Καλλιθέας Νεοχωρούδα ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
Μακρή Βάσω 4ο Λύκειο Σταυρούπολης ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
Σιδεράς Σπύρος 4ο Λύκειο Ευόσμου ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
Γεωργιάδου Αναστασία 2ο Λύκειο Κορδελιού ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
Μανάβης Νίκος 3ο Λύκειο Ευόσμου ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
Καρόγλου Βαρβάρα 2ο Λύκειο Εχεδώρου ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Χατζηδημητρίου Ελένη 23ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
Χατζηαθανασίου Νικολέτα 1ο Λύκειο Σταυρούπολης ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
Αγγελούση Αγγελική 1ο Λύκειο Ευόσμου ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
Ζιάνας Αριστοτέλης 3ο Λύκειο Ευόσμου ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
Μπλισίδης Δημήτρης 16ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
Τσάτσαρης Τριαντάφυλλος 3ο Λύκειο Σταυρούπολης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
Καμπούρη Κωνσταντίνα 2ο Λύκειο Αμπελοκήπων ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
Φωτιάδης Πέτρος 15ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
Μοσχίδου Γεωργία 1ο Λύκειο Τριανδρίας ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
Γαλάνης Θανάσης 1ο Λύκειο Σταυρούπολης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
Γεωργιάδου Σοφία 1ο Λύκειο Μενεμένης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
Ζαφειρίου Στέφανος 1ο Λύκειο Ευόσμου ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μωυσιάδης Νίκος 1ο Λύκειο Πολίχνης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
Μαραγκός Γρηγόρης Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ζελελίδου Χριστίνα 2ο Λύκειο Συκεών ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
Τσιτάκη Δήμητρα 1ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
Μέμος Νίκος 2ο Λύκειο Κορδελιού ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κούσης Παναγιώτης 2ο Λύκειο Κορδελιού ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Γεμετζόπουλος Νίκος 1ο Λύκειο Κορδελιού ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
Βενετικίδου Θάλεια 8ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ταχμαζίδου Μαργαρίτα 1ο Λύκειο Ευόσμου ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
Παπαδοπούλου Χριστίνα 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ
Τριανταφυλλίδης Τριαντάφυλλος Λύκειο Καλαμαρί ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
Στεργιοπούλου Μαρίνα 2ο Λύκειο Συκεών ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
Κυργερίδου Σοφία 3ο Λύκειο Σταυρούπολης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
Κασάμπαλης Νίκος 2ο Λύκειο Συκεών ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
Σακαρίδου Αλεξάνδρα 3ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
Παπαγεωργίου Ευθύμης 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Γκιαούρη Μάγδα 1ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
Καραγιάννης Κωνσταντίνος Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Βασιλικός Παντελής 11ο Λύκειο Θεσ/νίκης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
Τράντου Ελευθερία 2ο Λύκειο Θεσ/νικης ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
Μπιζανίδης Λάζαρος 1ο Ενιαίο Λύκειο Νεάπολης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
Παλαζλή Άβα Λύκειο Σίνδου ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χρυσόπουλος Βαγγέλης ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γιαννουλίδης Δημήτρης 3ο Λύκειο Ευόσμου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπαναγιώτου Κωνσταντίνος 1ο Λύκειο Ευόσμου ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μαμάη Πολυξένη Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπ. Ευόσμου ΓΕΩΠΟΝΙΑΣΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)