Επιτυχίες Ομογενών 2021 & 2020

Ονοματεπώνυμο Σχολή Επιτυχίας
Αγγελάκης Παναγιώτης Ραφαήλ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
Αγγελούλη Ειρήνη ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αντώνη Βίκη ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αραμπατζή Αναστασία ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Βεζυργενίδη Παναγιώτα ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γ.-Μ. Χ. ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Γιαγιαϊδου Ελένη ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Γκουγκόυση Νατάσα ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γραμματικοπούλου Ραφαέλα ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Δουρουκλάκη Παρασκευή ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ιωακειμίδου Αναστασία ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Ιωσηφίδου Κυριακή ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κακομύτα Ιωάννα ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καλτσιούνη Θωμαή ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καμήλαλης Μάξιμος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καμπάκος Αλφρέντο ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
Καρανάσιου Δήμητρα ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καραπίδου Σοφία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κατσαμάνης Γιώργος ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Κωστόπουλος Παναγιώτης ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μ. Α. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μαντζέλος Βαλάντης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπεσίρη Βασιλική ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Ν. Ν. ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ντεμουρτσίδου Βερόνικα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
Ξυδά Ιωακειμίνα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπαθεοδώρου Μαρία ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Παπουνίδης Σάββας ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παυλίδου Παρίσα ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πολύζου Άννα – Μαρία ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Ράδου Αγνή ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Σαμαρά Νεφέλη ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
Σ. Ι. ΤΕΦΑΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σταματάκης Παύλος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Τ. Α. ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Τσακαλίδου Μαρία ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Τσαχουρίδου Ναταλία ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Φ. Κ. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Φανουράκη Μαρία ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ονοματεπώνυμο Σχολή Επιτυχίας
Αθανασιάδης Παναγιώτης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αποστόλου Πέτρος-Δημήτρης ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Βεργοπούλου Ειρήνη ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γκουγκούση Νατάσα ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δασκαλάκη Μαγδαληνή ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δάσκου Μαρίνα ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δημητριάδης Θανάσης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
Θεοδωρίδης Ιάσονας ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κακομύτα Στέλλα ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καλόγερος Στέφανος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καλόγερου Μαριλένα ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κουλούρη Ελευθερία ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κωνσταντινίδης Θανάσης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
Λιαροκάπη Ντόρα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
Ματσάγγου Αλεξία ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ)
Μαυροζούμης Νικόλας ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μελιοπούλου Νάγια ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μόχλας Απόστολος ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μόχλας Βαγγέλης ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπόλοση Ραφαέλα ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
Μπολυμένης Πασχάλης ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Νάστος Δημήτρης ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Νικολαΐδου Αλεξάνδρα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Νίκου Δήμητρα ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ξενοπούλου Μαρία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπαλιά Εριέττα ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπανικολάου Αναστασία ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Παύλου Στέλλα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Σαββίδου Σοφία ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σιώντα Ευτυχία ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Σούμπαση Αθανασία ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σουσανίδου Αλεξάνδρα ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σπούνου Ιωάννα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σταθαράκου Κρυσταλλία ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Τσαβδάρογλου Βασιλική ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Τσακμάκη Βιργινία ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Φωτιάδου Ελισάβετ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Χουζούρη Ελένη ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Ψεμματάς Παναγιώτης ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ
MAZI… πάντα ΑΣΦΑΛΕΙΣ! Δράσεις των έλιξ εν μέσω Πανδημίας Δείτε εδώ
+