Αριστούχοι 2021

Ονοματεπώνυμο Σχολή Επιτυχίας (Σειρά Κατάταξης) Σχολείο Μόρια Μάθημα 1 Βαθμός Μάθημα 2 Βαθμός Μάθημα 3 Βαθμός Μάθημα 4 Βαθμολογία
Γαλανοπούλου Βικτωρία ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (6) 3ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 19175 Έκθεση 17,5 Μαθηματικά 19,5 Φυσική 20 Χημεία 19,2
Αρβανίτη Λιούλιακη Ελένη ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (8) Πειραματικό ΑΠΘ 19130 Έκθεση 18,2 Αρχαία 19,6 Ιστορία 18,6 Κοινωνιολογία 20
Γαζής Λευτέρης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (23) Απόστολος Παύλος 19090 Έκθεση 17,4 Φυσική 20 Χημεία 18,8 Βιολογία 19,8
Ρόιδου Μάρβα ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 3ο ΓΕΛ Ευόσμου 19018 Έκθεση 18,7 Φυσική 18,1 Χημεία 19,1 Βιολογία 19,7
Αϊτινίδου Ευαγγελία ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΓΕΛ Δράμας 18944 Έκθεση 17,6 Φυσική 18,8 Χημεία 19 Βιολογία 19,8
Βουλγαρίδου Γεωργία(Ζέτα) ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (16) 1ο ΓΕΛ Τριανδρίας 18819 Έκθεση 18,4 Αρχαία 18,7 Ιστορία 18,4 Κοινωνιολογία 20
Εμμανουηλίδου Γεωργία ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Πειραματικό ΓΕΛ ΠΑ.ΜΑΚ 18742 Έκθεση 17,1 Φυσική 19,4 Χημεία 19,4 Βιολογία 18,8
Ταλιχμανίδου Αμαλία ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (22) 23ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 18728 Έκθεση 17 Αρχαία 18,7 Ιστορία 19,1 Κοινωνιολογία 20
Ιωαννίδου Ασημένια (Μένια) ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (3) 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 18643 Έκθεση 17,8 Φυσική 18,7 Χημεία 18,3 Βιολογία 19,4
Χατζάκη Κωνσταντίνα ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (13) 3ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 18580 Έκθεση 16,7 Μαθηματικά 20 Φυσική 20 Χημεία 16,2
Σάλεχ Ρϊκα ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 18561 Έκθεση 17,7 Φυσική 18,3 Χημεία 18 Βιολογία 19,7
Λαζάρου Μαρία Ιωάννα (Μαριάννα) ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων 18554 Έκθεση 16,7 Αρχαία 18,6 Ιστορία 18,8 Κοινωνιολογία 20
Χατζηδανιήλ Θωμαή ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (10) 2ο ΓΕΛ Καλαμαριάς 18351 Έκθεση 15,2 Μαθηματικά 18,3 ΑΕΠΠ 19,9 ΑΟΘ 19,6
Μαράκης Αλέξανδρος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (15) Πειραματικό Εθν. Αμύνης 18346 Έκθεση 14 Μαθηματικά 19,7 Φυσική 19,5 Χημεία 18,9
Τσαούση Σίντυ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 16ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 18295 Έκθεση 15 Φυσική 20 Χημεία 18 Βιολογία 19,5
Λογοθέτη Ειρήνη ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 3ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 18207 Έκθεση 15,7 Αρχαία 17,5 Ιστορία 19,6 Κοινωνιολογία 20
Νταντόλης Πέτρος ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (11) 3ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18119 Έκθεση 16.2 Μαθηματικά 17.9 Φυσική 19.4 Χημεία 18.7
Τσούπος Κωνσταντίνος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 6ο ΓΕΛ Καλαμαριάς 18095 Έκθεση 15,9 Μαθηματικά 18,7 Φυσική 19,2 Χημεία 17,8
Ζωίδης Βασίλης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1ο Πειραματικό Θεσ/νίκης 18050 Έκθεση 15,5 Μαθηματικά 19,4 Φυσική 18,4 Χημεία 17,9
Νώτα Μαρία ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (25) 1ο Σταυρούπολης 18048 Έκθεση 14,6 Φυσική 18,7 Χημεία 18,1 Βιολογία 19,7
Μυλοπούλου Άννα ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (6) 2ο ΓΕΛ Καλαμαριάς 18031 Έκθεση 15,6 Μαθηματικά 16,7 ΑΕΠΠ 20 ΑΟΘ 20
Κακομύτα Ιωάννα ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Κολλέγιο Ανατόλια 18023 Έκθεση 15,8 Φυσική 19,4 Χημεία 18,8 Βιολογία 17,9
Παπακείπη Κυριακή ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 30ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 18008 Έκθεση 14,7 Αρχαία 18,3 Ιστορία 18,7 Κοινωνιολογία 19,9
Ζάρκου Ζωή ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) (6) 2ο ΓΕΛ Χαλκηδόνας 17927 Έκθεση 16 Φυσική 17,7 Χημεία 18,7 Βιολογία 18,6
Ν.Λ. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 17906 Έκθεση 14,1 Φυσική 18,4 Χημεία 17,8 Βιολογία 20
Τσανελάρι Τέα ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ Κολλέγιο Ανατόλια 17868 Έκθεση 18,7 Φυσική 17,3 Χημεία 16,9 Βιολογία 18,5
Αγγελίδης Αθανάσιος ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 2ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17859 Έκθεση 16,9 Φυσική 19,7 Χημεία 17,4 Βιολογία 17,7
Καλτσού Στέλλα ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (11) Καλοχώρι 17851 Έκθεση 16,4 Φυσική 18,6 Χημεία 17,7 Βιολογία 18,4
Νέτζα Χούρμα (Άννυ) ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (13) 2ο ΓΕΛ Νεάπολης 17829 Έκθεση 13,1 Φυσική 19,6 Χημεία 18,1 Βιολογία 19,4
Καρβουνά Στέλλα ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 3ο ΓΕΛ Πολίχνης 17817 Έκθεση 14,9 Μαθηματικά 16,9 ΑΕΠΠ 19,3 ΑΟΘ 20
Χατζημέντωρ Αντώνης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 2ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 17801 Έκθεση 14,9 Μαθηματικά 18,9 Φυσική 19,2 Χημεία 17
Κόκκινος Άγγελος ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 17776 Έκθεση 17,4 Φυσική 18,5 Χημεία 18,1 Βιολογία 17,3
Κουρμανόπουλος Αλέξανδρος ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 4ο ΓΕΛ Καλαμαριάς 17741 Έκθεση 15,8 Φυσική 20 Χημεία 18,9 Βιολογία 16.6
Τσίγκας Εμμανουήλ Άγγελος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) (20) 17ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 17641 Έκθεση 16,1 Μαθηματικά 18,1 Φυσική 18,4 Χημεία 17,4
Μπιτζιλής Παναγιώτης ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΑΡΣΑΚΕΙΟ 17584 Έκθεση 15,6 Αρχαία 17,8 Ιστορία 17 Κοινωνιολογία 20
Δελιάς Γιώργος ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 4ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 17471 Έκθεση 15,6 Φυσική 18,1 Χημεία 17,5 Βιολογία 18,2
Χατζηδημητρίου Στελίνα (Στυλιανή) ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Πειραματικό ΑΠΘ 17448 Έκθεση 14,8 Μαθηματικά 18,2 Φυσική 18,6 Χημεία 17,3
Δαδαλή Σοφία ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 2ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 17426 Έκθεση 16,7 Μαθηματικά 17,1 Φυσική 18,9 Χημεία 16,7
Φαρχάτ Ζήνωνας ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) (6) Ελληνικό Κολλέγιο 17404 Έκθεση 15,7 Μαθηματικά 15,8 ΑΕΠΠ 19,6 ΑΟΘ 19
Καραμπατάκη Κατερίνα ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17402 Έκθεση 17,2 Φυσική 17,4 Χημεία 17,8 Βιολογία 17,2
Λινάρδος Λάμπρος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (4) Μεσολόγγι 17397 Έκθεση 14,6 Μαθηματικά 18,6 Φυσική 19,7 Χημεία 15,1
Παπαδοπούλου Νικολέτα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 3ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 17284 Έκθεση 15 Αρχαία 16,6 Ιστορία 17,8 Κοινωνιολογία 20
Τζιογκίδου Αθηνά ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 17274 Έκθεση 17,3 Φυσική 15,7 Χημεία 17,9 Βιολογία 17,7
Τσιρλιγκάνη Δήμητρα Μαυρέτα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17180 Έκθεση 15,3 Αρχαία 16,1 Ιστορία 18,1 Κοινωνιολογία 19,6
Ζίχναλης Αθανάσιος ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Ελληνικό Κολλέγιο 17108 Έκθεση 15,4 Φυσική 17,7 Χημεία 16,6 Βιολογία 18,2
Ιωαννίδου Παναγιώτα ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17095 Έκθεση 14,9 Μαθηματικά 15,1 ΑΕΠΠ 19,2 ΑΟΘ 19,6
Θεμιστοκλάκος Θεόδωρος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) 28ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης 17007 Έκθεση 14,3 Μαθηματικά 20 Φυσική 16,1 Χημεία 16
MAZI… πάντα ΑΣΦΑΛΕΙΣ! Δράσεις των έλιξ εν μέσω Πανδημίας Δείτε εδώ
+