Loading...

Eπιτυχόντες μαθητές

Ονοματεπώνυμο Σχολή
Καντζάς Μιχαήλ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μερτζανίδης, Παναγιώτης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Μπεσίρης, Δημήτριος ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Νάτση Χριστίνα ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Ντάγκαλα, Γεωργία ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Ντερβεντλή Μαγδαληνή ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Ουστακυριάκου, Θεοφανεία- Μαρίνα ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Παναρίτη, Μαριάνθη ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Παρασκευοπούλου, Κωνσταντίνα ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Σκρέκα, Κωνσταντίνα ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Ζουμπανιώτη, Ιωάννα ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σμυρνή Ειρήνη ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γραμμένος, Κώστας ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘΟΜΟΓΕΝΕΙΣ ΚΑΤ. 11
Χριστάκης Στέφανος ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καρύδης Πέτρος ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μυτιλίδης, Δημήτρης ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ντίνης, Γεώργιος ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κατσίκα, Κωνσταντίνα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μέρα Κωνσταντίνα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπουτίου, Άννα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Πάντου Έλενα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
Πιπιλή Λυδία ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
Ράπτη, Ανδριάνα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
Σαρρή, Ελένη ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μουμτζίδου Γεωργία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μουντζή, Δήμητρα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τουρσίδου Ελπίδα ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μωυσίδου Ελισάβετ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ευφραίμογλου, Ευάγγελος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χαμεζόπουλος Ελευθέριος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κεφαλογιάννης Κωνσταντίνος ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Βλάχου Μαρία ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘΟΜΟΓΕΝΕΙΣ ΚΑΤ. 21
Καραΐσκος, Αστέριος ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λάτσιου Μαρία ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Πανοπούλου Ευφροσύνη-Αρετή ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Πλάρντ, Αλέξανδρος ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πέτρου Μαρία ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Σιαπεροπούλου Χριστίνα ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Γκαλτσίδου Μαρία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κουντουρά, Γεωργία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κουτής Κωνσταντίνος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπαγλαρίδης Νίκος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πάντου, Βασιλική ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπατριανταφύλλου Γεώργιος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σισμανίδης, Κώστας ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Έτοιμος Αλέξανδρος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
Κολιέ Χριστίνα -Αθηνά ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
Ισαακίδου Ελένη ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Νικηφόρου Γιώργος ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παπακώστα, Ευαγγελία ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Φίνος Δημήτριος ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γκουγκουλιάς  Αστέριος ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σταθαράκου Αναστασία ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ντούμου Ροδάνθη ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Στεφανίδης Κωνσταντίνος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Φρακάση Τριανταφυλλιά ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Δημόπουλος Σπύρος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
Τέλιος Κωνσταντίνος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
Ιωάννου Κλεονίκη ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σαριανίδου, Φωτεινή ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τζιανάβαρλης Μιχαήλ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ασριάν, Ντιάνα ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μήσιου, Καλλιόπη ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παφλιώτης, Αντώνης + βιολ. Γεν ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τογανίδου Πηνελόπη ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κοβρίδου, Κατερίνα ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπουσνάκη Σταυρούλα ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χωτίδου Μαρία ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κωνσταντινίδου Καλλιόπη ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μιχαηλίδου Ιωάννα ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Οβαλόγλου, Ραφαέλλα ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μισαηλίδου Νίνα ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καραούλα Βασιλική- Χριστίνα ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τσαούσης Ιωάννης ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
Χιλιτίδου Χριστίνα ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)